hepsici fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hepsici fan

hepsi fanlarının buluşma noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü

+2
GulcininLokumu
Ayse_girl
6 posters
YazarMesaj
Ayse_girl
yönetici admin
yönetici admin
Ayse_girl

sanal hayvanın hangisi : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü Kkio3110
ruh halin : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü Yaramaz
hangi takım taraftarısın : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü 3682
hangi çift favorin : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü 3845
hangi erkek favorin : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü 3900

Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü Empty
MesajKonu: Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü   Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü EmptySalı Ağus. 19, 2008 12:47 pm

Aşk herşeyi affeder mi
Dersin zamanla geçer mi
Güzel günlerin hatrına
Aşk herşeyi affeder mi

Çok üzgünüm istemeden
Seni dün gece aldattım
Kim olduğu mühim değil
Sana bağlanmaktan kaçtım

Çok üzgünüm istemeden
Bir bakışa aldandım
İnan bana bütün sabah
Pişmanlıktan ağladım

İsteksiz olmadı farkettim
Yaşlarım akmadı yalan söyledim
Aşk beni affetmez sen söyledin
Derdime tasama cevap verdin

Korku değil aslında pişmanlık
Bağlılık bu oyun da bir aptallık
Kumarbaz ruhumla seni aldattım
Bu oyunu aslında ben kazandım

Aşk herşeyi affeder mi
Dersin zamanla geçer mi
Güzel günlerin hatrına
Aşk herşeyi affeder mi

Aşk hep bizi es geçer mi
Derdim tasama çare olur mu
O gece olanların her biri
Affedilir ve gelir geçer mi
https://hepsicifan.hareketforum.net/
GulcininLokumu
Moderator
Moderator
GulcininLokumu

sanal hayvanın hangisi : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü Kkio3110
ruh halin : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü Cilgin
hangi takım taraftarısın : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü 3687
hangi çift favorin : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü 3831
hangi erkek favorin : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü 3902

MesajKonu: Geri: Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü   Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü EmptySalı Ağus. 19, 2008 3:33 pm

Bu SArkiyi Cok Sevyorummm lol!
https://hepsicifan.hareketforum.net
-_-AsHlEy_SeLiN-_-
yönetici admin
yönetici admin
-_-AsHlEy_SeLiN-_-

ruh halin : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü Yaramaz
hangi takım taraftarısın : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü 3682

MesajKonu: aynen   Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü EmptySalı Ağus. 19, 2008 3:42 pm

bu şarkı süper güzel bi şarkı ben ezberledim.
http://www.hepsicifan.hareketforum.net
GulcininLokumu
Moderator
Moderator
GulcininLokumu

ruh halin : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü Cilgin
hangi takım taraftarısın : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü 3687
hangi çift favorin : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü 3831
hangi erkek favorin : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü 3902

MesajKonu: Geri: Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü   Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü EmptySalı Ağus. 19, 2008 3:49 pm

Woooooww cyclops Ne Cabuk Ezberledin Exclamation Ve ne Zaman Ezberledin Question cyclops cyclops cyclops
-_-AsHlEy_SeLiN-_-
yönetici admin
yönetici admin
-_-AsHlEy_SeLiN-_-

MesajKonu: Geri: Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü   Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü EmptySalı Ağus. 19, 2008 3:53 pm

hepsinin albümü çıktığında hmen saka albümünü ezberledim
http://www.hepsicifan.hareketforum.net
GulcininLokumu
Moderator
Moderator
GulcininLokumu

MesajKonu: Geri: Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü   Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü EmptySalı Ağus. 19, 2008 3:59 pm

Heee Tamam
bushra072
yönetici admin
yönetici admin
bushra072

Lakap : kemancımın prensesi
sanal hayvanın hangisi : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü 47ed1b10
ruh halin : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü Bezgin
hangi çift favorin : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü 3845
hangi erkek favorin : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü 3906

MesajKonu: Geri: Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü   Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü EmptySalı Ağus. 19, 2008 4:38 pm

doğrusunu söylemek gerekirse bnde hepsinin bütün şarkılarını ezbere biliom Laughing
cemrefb_kanarya_merve1907
yönetici admin
yönetici admin
cemrefb_kanarya_merve1907

Lakap : mavi jelibon
hangi erkek favorin : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü 3906

MesajKonu: Geri: Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü   Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü EmptyC.tesi Ağus. 23, 2008 8:23 pm

bende ezberledim hepsi süper
https://hepsicifan.hareketforum.net/
iremgül

sanal hayvanın hangisi : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü 5aslan11
ruh halin : Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü Agresif

MesajKonu: Geri: Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü   Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü EmptyC.tesi Mart 07, 2009 9:44 pm

bu şarkıyı çok seviyorum saolll

Aşk Herşeyi Affeder mi? - Grup Hepsi Şaka albümünden şarkı sözü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup Hepsi - Onu Alma Beni Al